Tavsiyeler

Size kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor! Sadece diyetisyen olarak değil hem çok iyi bir arkadaş hem çok vefalı bir dost hem de iyi bir psikolog eski kalıplaşmış diyet listelerinin yanında sadece sizin hayat biçiminize göre hayatınıza yön verebilen biri. Hayatınıza küçük küçük dokunuşlar yapan ve hastalarıyla görüşmelerini asla kesmeyen işini çok çok seven biri. Uyarıyorum hayatınızın bir yerlerinde her an Özge hocamı görebilirsiniz diyeti bozduğunuz zamanlarda KORKUN bunları sizlere bir çok diyetisyen gezmiş biri olarak yazıyorum bana güvenin. Herkesin hayatında olması gereken biri.

Selin BERBER, 201814 Şubat sevgililer günü diyetisyen kampanyası için telefonuma gelen mesaj ile tanıştım Özge Hanım ile İyi ki tanışmışız. Hayatında hiç diyet yapmamış şeker hastası eşim ve ömrü diyet yapmakla geçen ben Özge Hanım sayesinde yeme alışkanlıklarımızı değiştirdik. Aç kalmadan zevk ile 3 ay sonunda eşim 10 kilo ben 8 kilo verdim. Herkese tavsiye ederim. Pozitif enerjisi ve güler yüzü ile motivasyon sağlamınıza yardımcı olur.

Ebru ve Murat ANNAÇ, 2018Kilo verme sürecimde tahlil sonuçlarımı değerlendirerek bana özel bir diyet programı hazırlayıp her gün motivasyonumu zirvede tuttuğu için çok teşekkür ederim. Benim için çok keyifli ve hiç zorlanmadığım bi süreç oldu. Çok kısa sürede kalıcı bir şekilde kilo vermemi sağladınız. En önemlisi doğru ve sağlıklı beslenmeyi sizin sayenizde öğrendim. İşinizde oldukça profesyonelsiniz. İyi ki sizi tanımışım.

Merve KARAKURT, 201810 yıllık diyetisyen maceramdan sonra Özge Hanım ile yaklaşık 2 yıl önce tanıştım. İyi ki tanışmışım. Kendisi; işinde çok başarılı sayılı diyetisyenlerden, kendisini sürekli yeniliyor, araştırıyor. Özge Hanım beslenme konusunda son derece başarılı, kişiye özel diyetler, metabolizma hızlandırma konusunda mükemmel. Özge Hanım sayesinde 20 kilo verdim aç kalmadan. Özge Hanımla bu yolculukta bana her zaman yol gösterdiği için çok teşekkür ederim. Ayrıca eklemek isterim annem o kadar yıl denemesine; doktor, spor, farklı diyetisyenler bir türlü kilo veremiyordu. Özge Hanım annem için özel hazırladığı kahvaltı proğramı ve liste ile 8 kilo verdi ve şu an devam ediyor. Kendisine çooook teşekkür ediyorum ♥️ profesyonellikte önereceğim tek adres.

Reyhan BİLDİK, 2018Çok fazla diyetisyene gittim çok kez diyete başlamaya çalıştım ama kendisi bana diyeti sevdirdi.

Emir Can SAYAN, 2018Merhaba herkese, öncelikle Diyetisyen Özge Toy ile çalışmak, danışan olmak benim icin zevkti. Diyet ve görüşme süreçlerimiz çok keyifli gecti. Her zaman çok yapıcı , sıcakkanlı ve yardımsever oldu. O yüzden calışmaya devam edeceğim. Kilo vermedeki en büyük motivasyonu destekçim canım diyetisyenim onu çok seviyorum ? Bence danışan ve diyetisyen arasındaki kisisel bağ çok onemli, biz bunu yakaladık. Önümüzdeki yaz için güzel hedeflerimiz var. Durmak yok yola devam ??? Herkese tavsiye ederim, sevgiler ☺️

Selin ARDAHAN, 20182018 Haziran ayından bu yana Özge Hanım’ ın danışanıyım. Kendisinin desteği ile 17 kg verdim ve sürecim devam ediyor. Sadece kendi bilgisine değil danışanlarının fikirlerine de fazlasıyla önem veriyor. Beslenme düzeninizi kendi reçetesine göre değil sizin yaşam tarzınıza göre programlıyor. Sabah 07:00 da sizden klasik kibrit kutusu kadar beyaz peynir yemenizi istemiyor 🙂 Kendisi ile tanışmamış olsaydım sanırım hayatıma hala obez olarak devam ediyor olurdum. Özellikle diyetisyenler hakkında tereddüt duyanların mutlaka öncelikle Özge Hanım ile tanışmasını tavsiye ederim.

Didem ÖZSOY, 2018Benim Özge hanımla tanışmam eczacımın tavsiyesi ile oldu. Güler yüzü ve pozitif enerjisi ile karşıladı. Ezberci değil, Yıllardır gitmediğim beslenme uzmanı kalmadı ama maalesef yardımcı olamadılar. (En ünlü diyetisyenler) isim vermeyeyim. Son derece ilgili, bu yolda kendinizi hiç yalnız hissetmiyorsunuz. Sıkmadan size özel listeler hazırlıyor. Tıbbi olarak profesyonel… Gözü kapalı güvendiğim, hem danışman, hem arkadaş gibidir. ‘Kızım özge hanım sayesinde 1,5 ayda 10 kilo, toplamda 20 kilo verdi’ bende yıllardır veremediğim kilolarımı verdim. 1 ayda 6 kilo gitti ♥️ Motivasyonu güzel, güler yüzlülüğü, samimi ve içten oluşu tartışılmaz. Her hafta kontrolleri sabırsızlıkla bekliyorum. Tavsiye edebileceğim Tek Adres.

Satı ÜNVER, 2018Diyet yapmak kimse için kolay değildir, kimileri içinse hep bir sonraki pazartesiye ertelenecek kadar zordur. Ama beslenme alışkanlıklarınızı kibrit kutusu klişesine sığdırmayan bir uzmandan destek alıyorsanız sağlıklı bir şekilde diyet yapmak hiç de imkansız değil.
İşte benim Özge Hanım’la tanışmam tam da hayatla mücadele etmekle zorlandığım ve kendimi çikolataya adadığım bir dönemde oldu. Sayesinde silkelendim, sağlıklı beslenirken kilo verdim. Çünkü her durumda bir çözümü, her bahaneme verilecek bir motivasyonu vardı. Alanında uzmandı ve yeni gelişmeleri yakından takip ediyordu. Ama her şeyden önemlisi bu yolda tüm samimiyetiyle yanımda olduğumu hissettiriyordu. Şu an yurtdışında yaşıyor olmama rağmen arada yoklayıp sağlıklı hayata devam edip etmediğimi soracak kadar ilgili bir diyetisyendir. Kendisini tüm içtenliğimle tavsiye ederim

Esra Köymen IRMAK, 2018